Дадоха зелена светлина за продажбата на акции на ЦСКА през борсата
Дадоха зелена светлина за продажбата на акции на ЦСКА през борсата / снимка: Sofia Photo Agency, архив

Комисията по финансов надзор даде зелена светлина за пускане в продажба на акциите на ЦСКА.

Това обявиха "армейците" на сайта си, цитирани от БГНЕС.

Ето пълният текст на съобщението:

"Армейци,

Комисията по финансов надзор излезе с официално решение от 27-28 февруари във връзка с проспекта на ПФК ЦСКА за публично предлагане на акции. Вижте какво бе публикувано на сайта на комисията:

Точка 11 - "Потвърждава проспект за първично публично предлагане на емисия акции, издадени от "Професионален футболен клуб ЦСКА" АД, гр. София".

http://www.fsc.bg/Resheniya-ot-zasedaniya-na-KFN-ot-27-i-28-fevruari-2014-g-news-3723-bg

Очаквайте стартирането на подробна разяснителна кампания от страна на ПФК ЦСКА АД. Това е голямо признание за усилията на ръководството и целия екип в Клуба и голяма крачка напред с оглед на бъдещето и просперитета му. ПФК ЦСКА АД постигна нещо нечувано и невиждано не само в България, но и в много други страни от източна Европа. Остава да мобилизираме силите и възможностите си и да възстановим ЦСКА напълно, за да го върнем възможно най-скоро там, където беше - на върха!

Армейци,

Сега всички ние сме на ход!

САМО ЦСКА".