Жена бе ограбена във Враца
Жена бе ограбена във Враца / netinfo
Вчера, в 18:35 часа  до блок 147 на ж.к. "Дъбника" неизвестно лице, използвайки сила е отнело дамската чанта на Н. Й. от Враца, съобщиха от полицията. Сигналът е подаден от пострадалата жена. В чантата са се намирали мобилен телефон, 150 лева, 2 бр. кочани с около 80 билета за влак и други принадлежности. Нанесената щета е в процес на изясняване.