Заловиха подпалвач на коли
Заловиха подпалвач на коли / netinfo
Полицията във Враца разкри за по-малко от 24 часа извършител на двоен палеж. Уличен е 34 годишен мъж от областния град, подпалил на 22.02.2008 г. около 23,10 часа две коли - „Опел Астра” и „Пежо 309”. Според служителите на реда, мъжът с инициали П.И. е вложил умисъл в действията си, причините не се съобщават.