Касиерка от "Български пощи"-Враца е откраднала 20 000 лева от ценна пратка, съобщават от полицията. Сигналът за изчезналата сума е подаден от директора на пощата на 8 септември. Органите на реда веднага са предприели бързи оперативно издирвателни мероприятия и са установили, че извършител на кражбата е 38-годишна служителка с инициали Н.Д. Част от сумата - 15 360 лева е намерена и иззета от полицията, останалите пари са похарчени от Н.Д.