Вимание деца!!!
Вимание деца!!! / netinfo

Полицейска кампания “Да пазим децата на пътя!” стартира от началото на месец юни в област Враца. С разпореждане на директора на ОДП комисар Иван Сълов през целият месец пътните полицаи ще следят за безопасността с повишено внимание.

Акцията е провокирана от увеличените пътно-транспортни произшествия. От началото на годината във Врачанска област са загинали 2 деца, а други седем са ранени.