В петък награждават най-добрите спортисти на Враца
В петък награждават най-добрите спортисти на Враца / netinfo

Церемония по награждаването на 10-те най-добри спортисти на община Враца за 2007 година ще се проведе в петък в ресторант Хемус. За пореден път кметът на общината ще награди най-добрите през изминалата година. Класацията е подредена от спортни клубове, журналисти, дейци и експерти. Сред наградените ще има и двама юбиляри, уточняват от общинската управа. Всички номинирани спортисти ще получат грамоти. Церемонията започва в 14 ч. в ресторант “Хемус”.