Уволниха полицай от Враца
Уволниха полицай от Враца / netinfo

Врачански полицай бе уволнен, заради изтеглени неправомерно пари от чужда дебитна карта.

Марио Иванов Върбанов, работел като младши автоконтрольор в група “Пътен контрол” при РПУ Враца. На 22 февруари тази година полицаят взел дебитна карта на проверяван от него водач на автомобил, след което е изтеглил общо 800 лева от банковата му сметка.

Върбанов е уволнен със запове на директора на НС “Полиция” главен комисар В. Петров.