Ученици от Монтана избраха най-добър учител
Ученици от Монтана избраха най-добър учител / netinfo

Диана Иванова спечели приза „Учител на годината” на церемонията по връчването на първите ученически награди на ГПЧЕ “Петър Богдан” – Монтана. Преподавателката по биология взе още четири различни отличия – за усмихнат учител, за професионализъм, за стил и за безпристрастност. Победителите в различните категории са избрани чрез анкета, в която са участвали 550 деца. Инициативата е изцяло ученическа.

Наградите бяха връчени от популярни личности, сред които кметът на Монтана Златко Живков и директора на Драматичния театър Любомир Бояджиев.

Останалите учители от гимназията, събрали голям брой точки в допитването са Иванка Вацкичева - химия, Петранка Петрова - философия, Мария Илиева - испански език, Юлия Сретениева - английски език, Никола Тотев – физика и Елка Бабачева - български език и литература.