Убиха змия в центъра на Враца
Убиха змия в центъра на Враца / Мария Николаева
Змия убиха преди час в центъра на Враца. Влечугото се движело по едното платно на бул. „Никола Войводов” 40, на около 100 м. от жп гарата. Не е ясно как е стигнало централната улица, нито от какъв вид е, но пък бързо стана атракция за децата от съседните блокове.

С напредването на температурите змиите стават все по-чести „гости” в дворовете на къщите в подножието на Балкана, споделят живеещи в другия край на града - квартал „Кемера”.