Четирима пострадаха при падане от счупен парапет на външна тераса в учебния център в Берковица. Инцидентът е станал около 01.15 ч. на 19 юли по време на тържество на студенти от Медицинска академия - факултет “Фармацевтика”, съобщиха от ОДП Монтана. Паднали са 22 - годишната С.И. от Бургас, 23-годишен младеж от София с инициали С.В., 44 годишния С.В. от София и 29 годишния Е.О. от Велики Преслав.
По данни на дежурния лекар, девойката е със счупена мишница и предмишница на дясната ръка, единият от младежите е с фрактура на черепа, те са транспортирани за лечение в Монтанската болница. Другите двама са със счупени ребра и са на лечение в хирургично отделение на болницата в Берковица. Полицията работи за изясняване причините за инцидента.