Разделно ще събира отпадъци  и Берковица
Разделно ще събира отпадъци и Берковица / netinfo
43 сини, жълти и зелени контейнери за разделно събиране на отпадъци ще бъдат поставени в града под Ком. От Полша вече е пристигнала част от пратката. В града вече се разпространяват и специално изработените картички от Екопак България. Общината се обръща с апел към гражданите да се възползват от тази нова възможност и да пазят контейнерите. Официалното откриване на кампанията за разделно сметосъбиране е на 8 юни.