Протестът на животновъдите продължава
Протестът на животновъдите продължава / netinfo
Очаква се днес протестният поход на фермерите отново да продължи към София. В С. Ребърково, където вчера бяха арестувани 4ма протестиращи, сред който и инициатора Адриан Цаконски, пристигат животновъди от Русе, Стара Загора, Пловдим, Велико Търново, Плевен, Габрово, Монтана, София и Сандански.Очаквам около 150 човека, каза за Дарик Адр. Цаконски.

Самият той все още не е успял да стигне до с.Ребърково, защото, по негови думи, вече два пъти го спира полиция за проверка. „Написали са ми един акт, незнам за какво, защото не съм го чел. Но на акта аз написах „Богатейте на гърба на народа”. „Като ме спрат пускам възрожденска музика и развявам байраците”, каза още Цаконски”.