Посланикът на Индонезия посети  Враца
Посланикът на Индонезия посети Враца / netinfo
Новият посланик на република Индонезия в България Н. Пр. Ади Хартомо днес посети Враца. Той направи първото си посещение в качеството си на Временно управляващ Посолството на Индонезия. Г-н Хартомо се срещна с кмета инж. В. Бубев и ръководството на Община Враца и ще бъде официален гост на откриването на Врачанския есенен панаир.

В рамките на мандата си предишният индонезийски посланик г-н Брото Утомо посети града ни три пъти, бяха организирани съвместни изложби, изложения и посещения в двете страни.

Господин Ади Хартомо посети Етнографско-възрожденския комплекс и Регионалния исторически музей, както и Паметника „Вестителя на свободата”.