Полицай от Бяла Слатина се самоуби
Полицай от Бяла Слатина се самоуби / netinfo

Полицай от РПУ Бяла Слатина е намерен мъртъв в колата си в 7 часа тази сутрин, на пътя за с. Попица. Открит е случайно от негови колеги.

Димитър Димитров се е прострелял с личното си оръжие. Мъжът е роден 1974 г., семеен, с две деца, работел е като командир на отделение. Причините, довели до решението за самоубийство се разследват.