5-ма водачи са заловени да шофират след употреба на алкохол през почивните дни. Засилените проверки са извършени по разпореждане на директора на ОД МВР Монтана комисар Чавдар Караджов.
От проверените „рекордьорът", с 3,25 промила алкохол е хванат в Берковица. Вчера около 07,00 ч. в ж.к."Заряница" е спрян за проверка лек автомобил "Мазда-мх 3", управляван от 41-годишния И.Г. от гр. Берковица. Проба с дрегер е отчела 3,25 промила в издишаният въздух По случая е образувано бързо производство в РУ МВР Берковица.