Пежо и Опел се удариха в центъра на Враца
Пежо и Опел се удариха в центъра на Враца / снимка: Иван Стрижлев Дарик Враца

Две жени и едно момиче пострадаха при катастрофа станала около обяд на крайречния булевард във Враца. При инцидента са се ударили "Пежо 206" и "Опел Вектра". Според свидетели виновен е водача на "Пежото", който е отнел предимството на другата кола. При удара "Пежото" се е върнало обратно в собственото си платно, а "Опела" е разбил метална ограда. По първоначални данни пострадалите нямат сериозни наранявания, двете жени са в шок.