Отново запалиха  контейнери за смет
Отново запалиха контейнери за смет / netinfo
13 контейнера за разделно събиране на отпадъци във Враца са станали досега обект на палеж от недобросъвестни граждани. През почивните дни са изгорели още 3 - на ул.”Полк.Кетхудов” и на бул.”Васил Кънчов”. От общинската управа обещаха да допълнят комплектите от сини, зелени и жълти контейнери, за да не нарушават разделното събиране на боклука. Цената на един пластмасов контейнер е 750 лв.