Отново откриха мъртъв човек
Отново откриха мъртъв човек / netinfo

Трупът на 61-годишния В.Г. от град Лом е намерен в дома му вчера около 9 часа сутринта. По тялото не са открити видими следи от насилие, направен е и допълнителен оглед на мястото от полицията. Трупът е изпратен за аутопсия, а случая продължава да се разследва.