До края на седмицата ще бъде изготвен проект с условията за кандидатстване на община Враца по програма “Воден цикъл” на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, съобщи кметът Воислав Бубев.
Средствата за които кандидатства общината са близо 30 млн. лв., като с тях ще бъде разширена пречистватилната станция и ще се обнови канализационната система. В началото на следващата седмица предстои нова среща на която ще бъдат обсъдени подробностите около проекта, уточняват от общинска администрация.