Няма вода в центъра на Враца
Няма вода в центъра на Враца / netinfo
Отстраняване на авария ще остави без вода централна градска част на Враца днес от 9.00 до 17.00 часа, съобщават от дружество ВиК. На 22 и 23 юни водата няма да бъде годна за пиене във Враца и кварталите Дъбника и Колата. Причината е хлориране на питейната течност, уточняват от управата на дружеството.