Нови коли за полицията в Монтана
Нови коли за полицията в Монтана / netinfo

8 нови автомобила "Опел Астра" ще получи до края на седмицата полицейската дирекция в Монтана. С още два леки автомобила "Нива" е обновен парка на Областната дирекция.

Високопроходимите автомобили ще използва полицейският участък "Огоста", който обслужва селата от община Монтана, и Районното полицейско управление в града.


Очаква се колите да пристигнат до края на седмицата и да бъдат включени в работата начетирите районни полицейски управления в областта, информират от пресцентъра на дирекцията.