Нова жертва на телефонна измама
Нова жертва на телефонна измама / netinfo

63-годишна жена от Враца стана поредната жертва на телефонна измама. По телефона й се обадил мъж, който се представил за адвокат и съобщил, че синът й е блъснал с колата 8-годишно дете. За да не влезе в затвора трябвало да се плати сумата от 10 000 лв. Жената отговорила, че може да събере само 500 лв. След около 15 минути последвало ново обаждане и мъжът инструктирал потъроевшата да  сложи парите в плик и да ги хвърли от терасата. След като изпълнила нарежданията на „адвоката", жената видяла, че мъж с бяла шапка, висок около 1.70м. и на около 35 год. взел плика с парите. По случая в РУ на МВР-Враца е образувано дознание.