Нападение над 44-годишен в Монтана
Нападение над 44-годишен в Монтана / netinfo

 Сума от 15 хил. лева и лек автомобил "Фолксваген голф" са откраднати от 44-годишен мъж от Монтана вчера сутринта, съобщават от ОД МВР Монтана. Две неизвестни лица са го нападнали и му нанесли побой в местността Расника, след което го завързали. Автомобилът е намерен по-късно изоставен в близост до главен път Монтана -Чипровци. Работата по случай продължава.