Намериха труп във фонтан
Намериха труп във фонтан / netinfo

Два трупа са открити в монтанско през изминалите 24 часа, съобщават от ОДП-Монтана. В неработещ фонтан на общинския пазар в Лом е намерено тялото на 51-годишен мъж от крайдунавския град.

В домът си е открит и трупът на 60-годишен мъж от Бойчиновци. По телата не са констатирани видими следи от насилие. На труповете ще бъде направена аутопсия за установяване причини за смъртта, уточняват от ОДП.Монтана.