Налейте си вода за  2 и 3 юли!!!
Налейте си вода за 2 и 3 юли!!! / netinfo
Врачанското водоснабдително дружество уведомява своите абонати, че поради включване във водопроводната мрежа на новоположен водопровод на ул. „Н. Й. Вапцаров”, от 08:00ч. на 02.07.2007г до 18:00ч на 03.07.2007 г. водоподаването ще бъде спряно в района, разположен между бул.”Мито Орозов”, ул. „Баба Илийца”, ул. „Шипка” и ул.”Христо Смирненски” в гр. Враца.