Наказаха 21 водачи от монтанско
Наказаха 21 водачи от монтанско / netinfo
Всеки четвърти водач в монтанско е глобен от пътните полицаи при специализирана полицейска операция, съобщиха от ОДП. Проверени са 163 моторни превозни средства, при което са установени 43 нарушения. Съставени са 21 акта. Два автомобила са спрени от движение.

Двама водачи са санкционирани за движение с превишена скорост, един – за употреба на алкохол, 2-ма са седнали зад волана неправоспособни, 8 са се движели без предпазни колани, 3-ма – с нередовни пътни документи, 12 – с технически неизправни автомобили, 2-ма – без застраховка “Гражданска отговорност”. Един водач е санкциониран за неподчинение на контролен орган, 4-ма – за движение с неизправни светлини.

В акцията са участвали служители на пътна полиция Монтана, Берковица и Лом.