Кметът на община Враца инж. Войслав Бубев награди днес шест собственици на търговски обекти от кварталите „Химик” и „Младост”, за поддържането на добър външен вид на вид на търговските си обекти.
Грамоти и сувенири за активно участие и достойно представяне в инициативата „Враца – чист и красив град” получиха четирима еднолични търговци и управителите на 2 търговски дружества в двата квартала на града.