Мъж се самоуби след смъртта на дъщеря си
Мъж се самоуби след смъртта на дъщеря си / netinfo

Възрастен мъж от с. Аспарухово, община Медковец се простреля, след като разбрал за смъртта на дъщеря си, съобщават от ОДП-Монтана.

76-годишният А. А. узнал от зет си, че същата сутрин след дълго боледуване в София е починала дъщеря му, след което взел законно притежаваната си ловна пушка 12-ти калибър и произвел изстрел в устата си. Трупът е открит от близките му.