Монтана - домакин на Националното сдружение на общините в България
Монтана - домакин на Националното сдружение на общините в България / netinfo
Последното заседание на УС на НСОРБ ще се проведе днес в Монтана. Проява приключва мандат 2003- 2007 на организацията, която защитава интересите на 264 общини в Република България.

Домакин на националния форум в Монтана е кметът Златко Живков, който е член на УС на НСОРБ. Той ще посрещне близо 30 свои колеги, с които ще дебатират както проблеми на самата организация, така и важни въпроси за българските общини, свързани със здравеопазването, местните приходи и разпределението на преизпълнението на бюджета.