Момче почина след побой
Момче почина след побой / netinfo

17-годишен младеж е бил убит при побой в монтанското село Горно Церовене, съобщават от полицията. В събота около 15:00 часа кметът на селото е подал сигнал, че неизвестни лица извършили побой на 17-годшното момче, след което го натоварили в автомобил "Лада Нива" и тръгнали към изхода на селото.

Незабавно на място е бил изпратен служител на Полицейския участък в с. Георги Дамяново, който половин час по-късно е уведомил, че в местността „Крушите" в землището на селото е намерен трупа на младежа.

Местопроизшествието е посетено от оперативно-следствена група, която е извършила оглед в присъствието на дежурен прокурор от Окръжна прокуратура. В РУ МВР Монтана са доведени 4 лица, участници в побоя, спрямо които се провеждат процесуално-следствени действия.

По случая е образувано досъдебно производство. В селото е осигурено засилено полицейско присъствие. Работа продължават служители на ОД МВР и РУ МВР Монтана.