Млади таланти представиха новата си песен
Млади таланти представиха новата си песен / Иван Стрижлев

Нова песен записаха Тото от групата New Voice и Наско и Галин от Bling. Песента се казава Alone и вече е на път да стане хит, това заявиха младите музиканти за Дарик. В ефира на Дарик Враца песента беше официално представена на местната публика. Предстои изява на 11 септември в Младежки дом - Враца, когато феновете им могат да ги чуят на живо.