Проблемите на околната среда и използването на медиите в интерес на опазването на околната среда са темите на обучение, което се проведе в края на миналата седмица в гр.Чипровци. Обучението е по проект на Българска младежка организация „Био Алтернатив" с финансовата подкрепа на ДАМС. Участниците бяха средношколци от Чипровци, Монтана и Берковица. Проектът цели да запали младите хора за каузата - опазване на околната среда.