Министърът на енергетиката на посещение в АЕЦ
Министърът на енергетиката на посещение в АЕЦ / netinfo
Министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров ще посети Атомната централа в Козлодуй  в четвъртък, съобщават от пресцентъра на АЕЦ.

В програмата е включен обход на площадката на централата от 11:30 ч. , а по-късно министър Димитров и представители на ръководния екип на атомната централа ще дадат брифинг в залата на Информационния център.