Министърът на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов откри реконструиран водопровод в град Монтана.
Подмяната на магистралния водопровод е извършена по бул. “Патриарх Евтимий” и бул. “Монтана” и е във връзка с рехабилитация на главен път Е-79 в участък на територията на града, извършвана от Фонд “Републиканска пътна инфраструктура”. Реконструираният водопровод е с дължина 2,5 км., на обща стойност 446 118 лева. Средствата са осигурени от бюджета на МРРБ. Обектът е завършен преди месец и половина- на 7 май. Изпълнител на проекта е софийското дружество "Райкомерс конструкшън ”. Целта на подмяната на водопровода е рязко намаляване на авариите и загубите на питейна вода.
Подмяната на магистралния водопровод е извършена по бул. “Патриарх Евтимий” и бул. “Монтана” и е във връзка с рехабилитация на главен път Е-79 в участък на територията на града, извършвана от Фонд “Републиканска пътна инфраструктура”. Реконструираният водопровод е с дължина 2,5 км., на обща стойност 446 118 лева. Средствата са осигурени от бюджета на МРРБ. Обектът е завършен преди месец и половина- на 7 май. Изпълнител на проекта е софийското дружество "Райкомерс конструкшън ”. Целта на подмяната на водопровода е рязко намаляване на авариите и загубите на питейна вода.