Магистрати от Враца на обучение
Магистрати от Враца на обучение / netinfo

 В тридневен семинар "Обучение на умения за обучаване" ще вземат участие магистрати от Окръжен съд Враца. Семинарът се провежда в София от Висшия съдебен съвет по ОП "Административен капацитет" и е десети по ред. „Считаме че, семинарите ще са полезни за Вас и вашата работа", се казва в поканата. Водещи обучението са Цветан Давидков и Иванка Мавродиева.