Курбан заради наводненията в с.Лиляче
Курбан заради наводненията в с.Лиляче / netinfo
Областният управител на Враца д-р Антонио Георгиев и зам. директорът на “Холсим – България” Димчо Илиевски прерязаха днес лентата на реконструираната и обновена здравна служба в с.Лиляче. Селото даде и курбан заради наводнението през 2004г., когато пострадаха 60 къщи.