Кола изгоря тази нощ в монтанско село
Кола изгоря тази нощ в монтанско село / netinfo
Лек автомобил “Форд Орион” е изгорял напълно тази нощ, в с.Смирненски, съобщиха от ОДП Монтана. До момента няма установено причина за възникването на огъня. Колата е собственост на 33 годишна жена, с инициали Д.П.