Кметът на Враца на посещение във Франция
Кметът на Враца на посещение във Франция / netinfo
Утре е последния от посещението на кмета на Враца Тотю Младенов в гр.Дижон. Той участва в среща на местните власти от България, Румъния и Франция. Целта е засилване на партньорствата и подпомагане на опознаването на организации от местните общности.
От 10 до 13 декември Тотю Младенов ще бъде в Страсбург в рамките на делегация от 10 областни кмета и членове на Изпълнителната комисия на Политическа партия Герб. Делегацията ще бъде водена от Бойко Борисов. Посещението ще бъде по време на последната за тази година сесия на Европейския парламент.