Има надежда за Спортни имоти
Има надежда за Спортни имоти / netinfo
Комисия от експерти на Държавната агенция за младежта и спорта ще посети следващата седмица Спортния комплекс във Враца. На място специалистите ще се запознаят със състоянието на базите и потенциала на общинското дружество „Спортни имоти” да управлява собствеността на най-големия спортен комплекс в Северозападна България.

Посещението е в резултат от срещата между кмета инж. Тотю Младенов и председателя на ДАМС Весела Лечева. Желанието на врачанската общинска администрация е спортните имоти да се деактуват от публична държавна в публична общинска собственост.