Горя кола в с.Търнава
Горя кола в с.Търнава / netinfo
Лек автомобил „Опел Кадет” бе подпален тази нощ във врачанското с. Търнава. Сигналът до противопожарната служба в Бяла Слатина е подаден в 1,40 ч. В следствие на огъня е изгорял предния капак и двигателя на автомобила. Пожара е потушен от собствениците и служителите на РСПБЗН.

По случая е започнато досъдебно производство, а щетите са в процес на изясняване. Това е трети поред случай на подпален автомобил във врачанско за последната седмица.