Фалшиви пари тръгват от с. Върбица
Фалшиви пари тръгват от с. Върбица / netinfo

Фалшива банкнота от 20 лева заловиха полицаи във врачанското село Вировско, съобщават от областната дирекция на полицията. Собственик на хранителен магазин съобщил, че негов клиент опитал да пазарува с неистинската банкнота.

Пред полицаите той обяснил, че е получил парите при продажба на мобилен телефон на жител на с.Върбица. Припомням, че преди дни в същото село бе заловена още една фалшива банкнота с номинал 20 лева.