Днес е първият работен ден на новия изпълнителен директор на АЕЦ Козлодуй Димитър Ангелов. Той бе назначен след като предшественика му Иван Генов подаде оставка в знак на несъгласие с мнението на министъра на енергетиката Трайчо Трайков, относно продажбите на ток на свободния пазар.
До сега Димитър Ангелов е бил главен инженер на V и VI блок. Припомняме, че промени бяха направени и в състава на Съвета на директорите на атомната електроцентрала. Броят на членовете бе намален до трима души. Освен Ангелов бяха избрани Милена Ценова и Костадин Димитров.