Посещение в Социално-педагогическия интернат в село Лик по инициатива на народните представители от ГЕРБ и областния управител Пепа Владимирова се организира днес. Заедно с тях в срещата с колектива на училището ще присъстват и директорът на РИО - Враца Галина Евденова, кмета на община Мездра Иван Аспарухов и кмета на селото.
След инцидента с побоя над охранители и един възпитател, много жители на селото са потърсили областния управител с искане Интерната да бъде закрит. Народните представители и областният управител чрез срещи и разговори на място ще потърсят правлино решение за бъдещето на училището в Лик.