Д-2 стартират На есен с песен от ВРАЦА
Д-2 стартират На есен с песен от ВРАЦА / netinfo
“На есен с песен” се нарича националната кампания на рок група Д-2, която стартира на 20 септември от Враца. Целта е да се популяризира идеята за търсене на най-добрите училищни рок-групи в страната. До два месеца ще бъде готов и интернет-сайт на който младите изпълнители ще могат да изпращат свои непрофесионални записи и материали, които ще бъдат класирани от интернет-феновете. След избора на най-добрата група, известните изпълнители се ангажират да подпомогнат записа на техния сингъл и изработката на професионален видеоклип, потвърди Митко Кърлев от Д-2. Концертът във Враца ще се проведе в двора на Езикова гимназия “Йоан Екзарх”.