1:1 завърши вчерашният мач между отборите на "Ботев" - Враца и "Септември" - Симитли. Срещата от четвъртият кръг в Западна "Б" футболна група между двата тима се игра на стадиона в Дупница. Две победи и две равенства имат в актива си възпитаниците на Сашо Ангелов. "Не съм доволен", каза той след срещата "Трябва да имаш желание за победа, за да я постигнеш".
Още в началото на сезона Сашо Ангелов сподели, че е нормално "Ботев" да се цели във високото и такива са неговите очаквания от играчите - да се раздават напълно и да играят за победа.
Голът за врачани във вчерашният мач е дело на Румен Рангелов.