Бойко Борисов: Във  Враца няма да има софийски боклук
Бойко Борисов: Във Враца няма да има софийски боклук / netinfo
“Софийският боклук няма да бъде докарван във Враца” заяви категорично днес за “Дарик радио” кметът на столицата Бойко Борисов. “Тиражираните през последните дни слухове за преместване на отпадъците на София не отговарят на истината, каза още Борисов и допълни, че никога не е и дискутиран подобен въпрос.

Мнението си столичният кмет изказа и в понеделник, когато пристигна в града под Околчица, за да подкрепи на втори тур издигнатия от ПП ГЕРБ кандидат за кмет на Враца Тотю Младенов.

Чуйте прикачения звуков файл: