Басейн Аугуста взе жертва
Басейн Аугуста взе жертва / netinfo
16 - годишно момче се удави днес в охраняем басейн край Монтана, съобщиха от Областна дирекция полиция -Монтана. Инцидентът е станал в басейн “Аугуста” около 13.20 часа. Детето с инициали Е.К. е извадено от  спасителите. Полицията работи по изясняване причините за инцидента.