Арестуваха петима заради наркотици
Арестуваха петима заради наркотици / netinfo

Петима младежи са задържани по подозрение, че разпространяват наркотици в учебно заведение във Враца, съобщиха от Областната дирекция на полицията.

Петимата били заловени да пушат в двора на Професионалната гимназия по електротехника „Н. Й. Вапцаров”.

От полицията уточняват, че след претърсване на района в двора на училището са открити 36 сгънати пакетчета хероин. На 20 метра от първата кутия с цигари органите на МВР са намерили и втора кутия, в която имало 19 ръчно завити цигари марихуана.

Младежите са задържани в ареста за 24 часа, образувано е досъдебно производство.