АЕЦ Козлодуй празнува
АЕЦ Козлодуй празнува / netinfo

Празник по случай 35 години от създаването на АЕЦ "Козлодуй" организират от централата в Дома на енергетика днес. Официален гост на тържеството ще бъде областният управител на Враца Пепа Владимирова. Тя ще връчи на новия изпълнителен директор Димитър Ангелов отличителен знак за приноса на АЕЦ в развитието на българската енергетика и на Врачанска област, както ще поздрави и всички настоящи и бивши енергетици и специалисти, чийто трудов път е минал през АЕЦ „Козлодуй".