Административен съд Враца приема посетители
Административен съд Враца приема посетители / netinfo

Ден на отворените врати обявява днес Административен съд  - Враца. Целта на инициативата е институцията да се отвори към гражданите и бизнеса, да подобри начина си на комуникация с обществеността, както и да осветли и популяризира своята дейност. 

В 10 часа започва среща с председателя на съда Силвия Димитрова с представители на администрацията и неправителствения сектор, в 13,30 и 14,00 часа ще бъдат проведени открити заседания по дела от касационно- наказателен  административен характер. През целия ден гражданите ще могат да се информират за дейността  на съда.

Административен съд-Враца е партньор по  проект „В услуга на обществото", осъществяван с финансовата подкрепа на Оперативна програма "Административен капацитет", съфинансирана от Европейския съюз, чрез Европейския социален фонд, изпълняван в партньорство с Административен съд - Монтана и бенефициен Административен съд - Видин.